Kurumsal

Çeşme Camcı İsmail Usta Olarak 1991 yılında ticaret hayatına merhaba demiştir. Firmamız, cam işleme, cam dekorasyon, çift cam, ayna imalatı vb. konularla iştigal etmektedir.

İç ve dış mekan dekorasyonunda önemli bir yer tutan cam ürünlerinin imalatçısı olan firmamız, daima kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermekte olup bu doğrultuda bilgi birikimimizi ve teknolojimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Ceşme Alaçatı Cam, cam, ayna, cephe cam, cam kapı, cam balkon sektöründe çağı yakalayan ürün kalitesi, satış sonrası müşteri memnuniyeti, uygun fiyatları ve her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile günümüz şartlarına göre gelişen teknoloji ve ürün çeşitlligine uygun alternatif ürünlerle yoluna devam etmektedir.

Ceşme Alaçatı Cam, otomatik makinalarda cam ve ayna işleme şekillendirme ile cam üstünde alternatif seçenekler sunmaktadır. Ayrıca ısı yalıtımı için önemli bir alternatif olan çift cam imalatı da tesislerimizde yapılmaktadır. Standart cam ürünlerinin yanısıra otel, işyeri, ev vb. dekorasyonları ve özel siparişler doğrultusunda da müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz.

Kullandığı dünya standartlarındaki teknolojisi, konusunun uzmanı üretim ekibi ile imalattan montaja müşterilerine bir köprü oluşturan firmamız, gelen tüm taleplere zamanında ve titizlikle cevap vermektedir.

İmalat ve montaj konusunda profesyonel ve tecrübeli ekibiyle Çeşme Camcı İsmail Usta, daima müşterilerinin hizmetinde olacaktır.

Çeşme Camcı İsmail Usta Türkiye'nin en kaliteli Temperli Cam'larını üreten firmalardan birisidir. Üretimde süreklilik arzeden ve firmaları geleceğe taşıyan kalitedir.. Cam üretimi çok titizlik ve özen isteyen bir alandır, biz tüm üretim ve sevkiyatlarımızı bu hassasiyet içerisinde yapıyoruz. Kaliteden ödün veremeyiz, inanıyoruz ki bugün ve gelecekte daima bizim kaliteli üretimimiz konuşulacak.

Hedefimiz cam sektöründeki en temiz ürünleri, en çabuk sürede üretmek, en uygun fiyata sunmak, ve de en önemlisi söz verilen zamanda müşterimize teslim etmektir...